با برکت در سال 1961، رونی ویلان حرفه فوتبالی خود را از لیگ ایرلند آغاز کرد، پیش از آن که در حال حاضر توسط لیورپول در سرپرستی ویلیام پیزلی در سال 1979 تنها با قیمت مقرون به صرفه تر 35،000 پوند وارد لیورپول شد. تصمیم سرمایه‌گذاری فوق‌العاده هوشمندانه‌ای باشد، زیرا او برای کمک به کاپیتان این باشگاه و تولید بیش از 600 جلسه در نظر گرفته شده برای لیورپول اتخاذ کرده است.

به نظر می‌رسید که ویلن یک قمارباز ماهر در میانی کار سختی باشد، دقیقاً همان کسی که می‌توانست دو بار در اسرع وقت به عنوان مدافع تبدیل شود، او اولین بازی خود را در کنار استوک لوکیشن در سال 1981 انجام داد و علاوه بر این تاجگذاری کرد. اولین بازی او که هدفی از شکوه 3-0 دارد.

این سال 1981-1982 بود که رونی ویلان یک نیروی کار اولیه لیورپول را تشکیل داد، نوعی از سالی که ممکن است لیورپول این جام لیگ را به دست بیاورد که ولان در حال بررسی یک زوج در کنار اسپرز از بقیه اهداف است. لیورپول متعاقباً به عنوان قهرمانی در این لیگ سفر کرد، و از آنجایی که در رویدادی که برای کل سال ابتدایی او در نظر گرفته شده بود، به نظر می‌رسید که ویلن به دلیل آن قمارباز تازه فصل رای داده شود.

ویلان با رسیدن به موفقیت در خط میانی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد خود با ری کندی خوب، بدون تأخیر در هدف شما قرار گرفت و هرگز به عمق جالب خود در این نیروی کار خوب لیورپول توجه نکرد. بسیاری از مردم هر دو لیگ را به همراه جام لیگ در سال بعد حفظ کردند، و ولان را دوباره از بقیه مرور کرد، این بار در کنار منچستر یو. اس ..

فاکتورها به سادگی برای لیورپول بهتر در نظر گرفته شدند، به این دلیل که در سال 1984 متوجه شدند که این افراد به نوعی سه گانه مرتبط با جام ها را به دست می آورند، با حفظ هویت لیگ، جام این لیگ همراه با تعداد کم پیشرفت نسبت به جام اروپای غربی. لیورپول در آخرین دوره زمانی این جام را به دست آورد.

صرف نظر از نوعی جام تکان دهنده کمتر سال، در حالی که در سال 1985، رونی ویلان یک سال باورنکردنی را در برنامه 1985/86 دریافت کرد، زیرا لیورپول هر زمان که بر رقبای مرسی ساید اورتون از بقیه غلبه کرد، علاوه بر جام اتحادیه، این جام لیگ را نیز به دست آورد.

رونی به زودی پس از از دست دادن بخش زیادی از این سال 1987/88 در نتیجه آسیب شخصی و همچنین سوزاندن نیروی کار خود برای کمک به نایجل اسپکمن، رونی پس از گذراندن یک دوره طولانی مدت، به سال بعد بازگشت که در حال تولید کاپیتان clb بود. مصدومیت جو هنسن، با دیدن اینکه لیورپول این جام اتحادیه فوتبال را از سال 1988/89 دریافت کرد، اگرچه در این لیگ به سختی شناسایی شد، زیرا مشاهده کرد که سیستم از لحظات باقی مانده در سال گلزنی کرد تا به این هویت کمک کند.

به نظر می‌رسید که ولان بخشی از نیروی کار لیورپول بود که این هویت را با سال 1990 بازیابی کرد، حتی به دلیل آسیب‌های روحی و پیروزی در ارتباط با افراد کاملاً جدید. در درون مدیر Graeme Souness، روزهای یا هفته‌های او در لیورپول در این مرحله به نظر می‌رسید که او با رقابتی که برای منطقه خود توسط افرادی از جمله Ken McManaman و جیمی ردنپ در نظر گرفته شده بود و در نهایت او به چالش کشیده بود. لیورپول را ترک کرد تا به ساوتند یو کمک کند. س . در سال 1994 بلافاصله پس از انجام 443 جلسه، علاوه بر بررسی 73 هدف، او به طور کلی به نوعی نماد باشگاه فوتبال لیورپول خواهد بود.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *